Univerzální dárky pro vaše blízké

Nakupujete dárky ve stresu a na poslední chvíli? Nejprve nakoupíte pro děti, protože tam stačí nakoupit vběhnout do hračkářství a věci se samy nabízí. Ale co s těmi blízkými, kteří již dávno hračkám odrostli, a co hůř, sami si pořídili to, co potřebuji. Navíc Vám na otázku, co by si opravdu přáli, s úsměvem odvětí, že překvapení.

Zkuste dát některé osvědčené tipy, které mohou být do značné míry univerzální a pořídit dárky, které opravdu najdou využití a nestanou se jen dalším lapačem prachu.
Příprava na balení dárků

Dopřejte zážitek

Můžete zkusit místo věcí dopřát někomu zážitek, který ho obohatí o vzpomínky. Na trhu je široká nabídka wellness pobytů, které mohou zpříjemnit pár hodin či několik dní. Pokud chcete něco akčnějšího, tak můžete zkusit zabodovat s laser game nebo třeba s únikovou hrou.

Voňavé dárečky

Při výběru voňavých dárečků určitě doporučuji nejprve zhodnotit, jaké vůně preferuje ten, komu dárek vybíráte, abyste udělali skutečně radost. Můžete zkusit příjemně vonící svíčky, které navíc mohou zkrášlit i interiér. Vonné svíčky jsou oblíbené více u žen, ale můžete zkusit zapátrat a nechat se překvapit, že i jimi potěšíte i lecjakého muže.

Další voňavé dárečky seženete v drogériích. Dárkové balíčky, ačkoliv Vám možná připadají jako klišé, jsou Vánoční stálice z dobrého důvodu. Jsou dobře využitelné a při dobrém výběru určitě udělají radost. Často navíc najdeme mezi běžnými i krásné vánoční vůně, které i po Vánocích umí vykouzlit krásnou atmosféru pohody.
Vánoční stromeček s dárky

Četba na dlouhé zimní večery

V dnešní době televizí a počítačů je to někdy opomíjený artikl. Možná Vás ale překvapí, kolik lidí po dobré knize rádo sáhne. Navíc nemusíte sahat pouze po beletrii, v obchodech najdete různý sortiment zahrnující knihy s radami a návody, kuchařky, cestopisy a mnoho dalšího. Pokud si s výběrem nevíte rady, nechte si poradit přímo v knihkupectví, kde Vám jistě rádi pomohou.