Antigen

S přílivem podzimu a nepříznivého, sychravého počasí se samozřejmě zvyšuje riziko nakažení nemoci zvanou SARS-COVID-19. Toto velmi nepříjemné onemocnění má mnoho mutací a jeho příznaky jsou velmi podobné jako obyčejná chřipka. Může Vás to lehce zmást, ale COVID-19 má dva specifický znaky a to nepřítomnost chutě a čichu, ovšem není to podmínkou a abyste nemuseli neustále volat vašemu praktickému lékaři o vypsání žádanky na test COVIDU-19 a jezdit na PCR testy, vymysleli jsme pro Vás naše antigenní testy.

Určitě vám je nepříjemné, když se vám někdo šťourá v nose, v krku a my jsme na tyto nepříjemnosti mysleli a vyrobili jsme antigenní testy ze slin. Je to tak jednoduché, prosté a není to ani kapku nepříjemné. Antigenní testy si můžete koupit ZDE u nás na webu. Výsledek antigenního testu máte do patnácti minut a nemusíte se bát, že by nebyl správný, dbáme na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

test

Co to jsou antigenní testy?

Jak jsem již zmínila výše, jsou to testy, které vám odhalí zda jste onemocněli nemocí COVID-19 a nebo máte pouze obyčejnou virozu či chřipku. Jsou to testy, které testují bílkovinu viru. Odhalí vám i bezpříznakovou nemoc. Takže i takzvaní přenašeči se nemusí bát, výsledek se vám ukáže.

Máme skladem antigenní testy různých počtů. Můžete si u nás objednat až pětset kusů! Nejméně však lze 25.

test

Návod na testování

Testování je velmi jednoduché, rozděláte si test a vše připravíte. Balení obsahuje testovací vzorek, vatovou tyčinku a zkumavku s vodičkou v plastu. Jednoduše si vše připravíte. Vatovou tyčinkou si vytřete ústa a následně vložíte do zkumavky s vodičkou. Otočíte o 180 stupňů a takto následně dva krát. Poté tyčinku otřete uvnitř zkumavky a tu zavřete, protřepete a kápnete dvě kapky do jamky na testovací vzorek. Během patnácti minut byste měli znát výsledek. Vidíte? Je to tak jednoduché!