Mít doma zip sáčky v zásobě se může hodit

Zip sáčky na dovolené

Mít menší zásobu sáčků s uzavíracím zipem různých velikostí se vyplatí mít doma i pro případy, kdy se chystáme odjet sami či s dětmi na dovolenou, nebo na kratší víkendový výlet.

horská turistika

Balení věcí do kufru a batohu – zipový sáček 2pack.cz s uzavíracím jezdcem představuje určitý stupeň ochrany předmětů před znehodnocením vlhkostí, zápachem, chorými látkami v ovzduší (smogem a spalinami), a zčásti před mechanickým poškozením (poškrábáním). Toho lze využít i při balení věcí do zavazadel, která putují s námi v zavazadlovém prostoru autobusu, osobního auta nebo letadla. Zavazadlové prostory mohou být kontaminovány různými látkami a vlhkostí, např. při nakládce zavazadel na letištích, při jízdě vozidla po silnici, kde je vyšší koncentrace prachu a spalin, atp. Převážíte-li nějaké cennosti, na kterých vám velmi záleží, vložte je do polyetylenového sáčku, uzavřete zip, a máte klid. Se zavazadly se také ne zrovna vybíravě zachází, kufry a batohy mohou při manipulaci padat na zem, a obsluha s nimi může i házet. Na to vše pamatujte vždy, kdy svěřujete svoje kufry do rukou cizím osobám.

dívka s batohem

Turistika a pobyt u vody – při putování krajinou, nebo slunění na pláži u vody, se sáček může hodit k uskladnění jídla, které by nemělo navlhnout a zmoknout, stejně tak se to týká i elektroniky, např. hodinek, mobilních telefonů a tabletů. Telefon vložený do sáčku na pláži nebude trpět odlétajícími kamínky a pískem, a bude chráněný i před postříkáním vodou. Takto může být chráněná i vaše svačina, oděv na převlečení, anebo se naopak do většího sáčku dá vložit oděv zašpiněný, který by neměl přijít v zavazadle do kontaktu s čistým oblečením. Skvělý pomocník je především pro ukládání použitého spodního prádla, silonových punčoch a ponožek, uzavírací zip funguje jako hermetický uzávěr před šířením zápachu a bakterií.