Mít vlastní chatu, to je skvělé!

Představte si, jak by to bylo báječné, kdybyste měli vlastní rekreační zázemí. Třeba někde na vesnici, kousek od přírody, anebo u rybníka, prostě tam, kde to máte rádi, a kde rádi relaxujete. Jistě by to bylo báječné, kdybyste alespoň o víkendu mohli opustit uspěchané město a vyrazit někam, kde lišky dávají dobrou noc, a kde je klid. A k naplnění takové idyly vám stačí jen málo – jen malá chatička, kde by se dalo přenocovat, a kam by se vám vešlo nejnutnější vybavení. Hledáte podobný objekt za rozumnou cenu? V tom případě nemusíte nutně kupovat stávající nemovitost. Nejlevněji vás vyjde, když si vyhlédnutý pozemek pronajmete, a na něj umístíte celoroční mobilní dřevostavbu Lavarohouse.

To je typ stavby, která se dá pořídit doslova za hubičku. Pokud byste měli zájem o plně vybavený, celoročně obyvatelný, komfortní domeček, stálo by vás to něco okolo jednoho miliónu korun. Ovšem pokud se spokojíte jen se základním vybavením takového stavení, a ani nebudete vyžadovat jeho zateplení, protože bude určeno pouze pro sezónní využití, pak může cena klesnout i o několik stovek tisíc.

figurka s klicem

Nevíte, co si pod takovým mobilheimem vlastně představit?

V takovém případě je ideální vyrazit do některého z center, kde si tyto stavby můžete na vlastní oči prohlédnout – zvenčí, ale i zevnitř. Výrobce vám ochotně poradí, co je pro vás nejlepší, a pokud nenajdete to pravé, nechte si vyrobit stavbu na míru – je to snadné.

sneci ulita

V každém případě bude celý proces výroby probíhat v areálu výrobce, takže vy sami se nebudete muset trápit žádnými těžkostmi, které s sebou stavební činnost nese, ať už se jedná o hluk, prach, anebo vyřizování různých povolení. Ostatně, u staveb bez pevných základů ani žádné povolení potřebovat nebudete. A jakmile výrobce přiveze hotovou chatku na vámi určené místo, můžete se rovnou nastěhovat a užít si pohodu vlastního rekreačního bydlení!