Mobilní dům = dostupné bydlení pro každého

Zamyslete se, jste spokojeni s Vašim způsobem bydlení? Bydlíte opravdu tak, jak jste si vysnili? Brzdí Vás potřebné finanční prostředky? Máme pro Vás jednoduché a efektivní řešení v podobě mobilního domu . Pro mnohé z vás je to dosti možná novinka, byť opak je pravdou. Tento způsob bydlení se na našem trhu pohybuje již řadu let, nicméně pro mnohé zůstává toto téma bohužel tabu. Jak se říká, nevědomost neomlouvá, pojďme se tedy spolu podívat, co vlastně takovýto dům obnáší. Jedná se o domy, které skýtají kombinaci pohodlného a levného bydlení. Samotné pořízení Vašeho nového domu je opravdu cenově mnohem dostupnější, nežli pořízení domu s pevnými základy. Dům, který si od nás vyberete, Vám složíme do jednoho dne na místě, které si sami určíte. Mezi další výhody patří fakt, že k postavení nepotřebujete stavební povolení, pouze ohlášku o stavbě. Tedy nesporná úspora času, který je v dnešní době tolik potřeba.
Mnozí z Vás, pokud se řekne mobilní dům, si představí klasický karavan. Což není úplně pravda. Je to kombinace domu s karavanem. Právě odtud vzniklo slovo mobilní. Tedy složíme Vám vybraný dům přímo na místě. Ke složení nepotřebujeme více nežli 24hodin. Poté můžete ihned začít bydlet. Většina mobilních domů, neboli mobilheimů je plně zařízena. Odpadává Vám tedy počáteční shánění nábytků a dalších doplňků. Opět další úspora Vašeho drahocenného času. Pro zimní období je možnost kompletního zateplení v podobě dvojitých oken, vyhřívané podlahy, krbu apod. Vše záleží na Vašich představách a požadavcích, které rádi přeměníme v realitu.

Pokoj na kolečkách

Samotný převoz mobilheimu je realizován speciálním návěsem. Tyto domy totiž nejsou určeny k převozu na pozemních komunikacích. Každý dům má tažné zařízení, takže samotná přeprava je velmi jednoduchá a pro Vás bez starostí. Při sestavení na místě , se dům vypodloží, takže kolečka zůstavají ve vzduchu. Nemusíte mít tedy žádnou obavu ze stability. Není nic jednoduššího, nežli se přijet přesvědčit na vlastní oči, oč je vlastně kompletní stavba mobilního domů. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.