Hledáte jazykovou školu v Brně? Můžete přestat tápat, právě jste našli, co jste potřebovali.


Chcete se naučit nový jazyk, zlepšit se v jazyce, se kterým již delší dobu zápasíte, naučit se anglicky či španělsky jako rodilí mluvčí, nebo se vrhnout do japonštiny či čínštiny? Máte zájem se učit v rámci skupinových kurzů, nebo individuálních hodin?

Právě jste odmaturovali a zatím se Vám nechce nastoupit vysokou ani do práce, a tak zvažujete pomaturitní studium cizího jazyka? Máte společnost a v ní zaměstnance, na jejichž rozvoji Vám záleží, a proto zvažujete naše firemní kurzy?

Naše jazyková škola v Brně Vám může nabídnout vše výše zmíněné a ještě více. Takže pokud jsme Vás zaujali, neváhejte a čtěte dále.

pelikan

Proč si vybrat Jazykovou školu PELICAN?

Naše jazyková škola má v oblasti jazykových kurzů již 21letou tradici. Od samého začátku se specializujeme kromě výše zmíněných také na kurzy češtiny pro cizince, jazykové zkoušky, překlady či tlumočnické služby.

Většinu kurzů i ostatních služeb poskytujeme v online i offline podobě. Proto se na nás můžete obrátit, i pokud nejste z Brna a stěhovat se ani dojíždět neplánujete. Pro online výuku jsme vybaveni a naši lektoři využívají e-learningu a online vzdělávacích nástrojů.

Pro efektivnější a zábavnější výuku napříč všemi kurzy využíváme materiály vytvořené v rámci mezinárodních vzdělávacích projektů, kterých se již řadu let účastníme. Jedná se o různé typy projektů, které se dotýkají různorodých témat a na kterých spolupracuje několik evropských států.

Brněnská jazykovka disponuje kvalitními lektory, kteří jsou pro Vás pečlivě vybíráni na základě jejich zkušeností a schopností. Můžete se u nás učit škálu jazyků – od klasických, jakými jsou např. angličtina, španělština, němčina, francouzština či ruština až po exotičtější jazyky typu italština, novořečtina, arabština, japonština, čínština, vietnamština a další.

jazyková škola

Proč si vybrat jazykovou školu v Brně?

Brno je dynamické, kulturní a mezinárodní město plné studentů, ve kterém si každý najde to svoje. Ať už vás láká kultura, sport, příroda či hezké kavárny a bary, Brno během roku nikdy nespí a nudit se zde rozhodně nebudete!

Naše jazyková škola Brno se navíc nachází v samotném centru Brna. Budete to tak mít blízko kaváren, kin, divadel i parků. Pokud se do Brna plánujete stěhovat například kvůli pomaturitnímu studiu, rádi Vám také pomůžeme s hledáním vhodného ubytování, nebo Vám dáme tipy, kde takové ubytování hledat.

studium

Zaujalo Vás studium u nás a máte k němu nějaké doplňující dotazy? Neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní údaje naleznete na našich stránkách. Můžete se za námi také rovnou stavit v kanceláři, Jazyková škola PELICAN totiž sídlí blízko od všeho – na Lidické 9.