Hypotéka bez registru

Nemáte peníze? Půjčíme vám! Tak jednoduché to je! Jistě, že má vše své náležitosti, takže i my budeme potřebovat vědět předběžně pár informací. Hypotéka bez registru je běžný název, který jste zřejmě už mnohokrát slyšeli. Pokud se s ním ale setkáváte poprvé, pak je dobré ujasnit si hned na začátku pár náležitostí, které je potřeba znát.

investice financí

  • Tento finanční produkt je vhodný pro podnikatele.
  • Peníze, které získáte, se používají pro účely podnikání.
  • Financují se s nimi dluhy, nedoplatky na sociálním a zdravotním. Můžete se také vyplatit z exekucí, zvolit refinancování půjček a mnoho dalšího, splatíte faktury či ostatní závazky nebo nakoupíte další majetek. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem.

palma u domu

Zavolejte – pomůžeme

Ať jste v tíživé situaci, která se vám zdá být nesnesitelná nebo v běžné situaci, kdy jenom zkrátka potřebujete nějaké peníze navíc, velice rádi a ochotně vám pomůžeme. Jakákoliv situace se pro jednotlivého zákazníka zdá být složitá. Vždy se dá něco dělat. Neztrácejte naději a oslovte nás! Dopředu nic neplatíte.

Nebereme žádné poplatky předem. Nic se neplatí ani za návrh řešení. Takže jakmile se na nás obrátíte, rádi vám zcela zdarma poskytneme propočet vaší situace, která je naprosto nezávazná. Dáte nám akorát k dispozici podklady, podle kterých vám navrhneme optimální řešení vaší individuální situace a to nemusíte přijmout. Tento návrh je zdarma a neplatí se za něj žádné poplatky. Až při dalším jednáním se už bavíme konkrétněji a dojednáváme veškeré podmínky či upravujeme, stávají. Posléze už se o vás postará náš odborný specialista, který vám vše vysvětlí a podepíše s vámi smlouvu.

ušetřené peníze

Stačí vyplnit náš krátký dotazník. Ihned se vaší situaci budeme plně věnovat. Postačí 10 – 12 fotografií vaší nemovitosti, zaslané například e-mailem. Provedeme odhad, který poskytují naši profesionální odhadci. Za posouzení také samozřejmě nic neplatíte. Vše je zdarma.