Život je boj, ale stojí za to

Co je podle Vás cestování? Podle mě je to výlet, dobrodružství. A k čemu je cestování vůbec dobré? Víte k čemu? Je to k tomu, aby si člověk odpočinul anebo také nabral zkušenosti a dovednosti. Jen si zkuste představit… co byste dělali napouštěném ostrově, samy? Dokážete si to představit? Já popravdě asi ne. Stačí mi, když se podívám na pořad, kde jsou na ostrově, ale nejsou tam sami.

vrchol

Cestování je dobrá aktivita pro páry, přátelé, manželé, rodinu, protože to vždycky všechny sblíží.

Cestování nemusí být jenom do zahraničí, ale taky jenom ve své rodném městě, zemi anebo také v místě bydliště. Zkuste si představit kolik má krásných míst Česká republika. Mnoho. I když se mi lidi někdy chováme jako hulváti k naší zemi, i tak nám tu naše zem nechala spoustu krásných míst, které můžeme navštívit jak sami anebo se svými blízkými. Cestování je krásné odreagování. Můžete tam poznat spoustu dobrých lidí anebo také můžete o někoho přijít, ale to je jako v běžném životě.

Cestování

Život je boj, ale stojí za to!

Víte, myslela jsem si ještě na střední, že je život o ničem, v pohodě, prostě se začne chodit do práce a bude to, bude klid, nudný výlety se třídou apod. Ale víte co? Chybí mi to. Chybí mi parta dobrých přátel. Chybí mi ty blbosti, co jsme na výletech většinou dělali. Jako např. jsem se přepila ledovou tříští až mi z toho bolela hlava a bylo mi na zvracení, ale pobavili jsme se. Věřte, že i když nemáte peníze na cestování, tak to nemusíte řešit, stačí jestli máte, jak chodit a pak se tam dopravíte vy sami a budete pyšní, že jste těch několik kilometrů od svého bydliště ušel pro tak okouzlující pohled a pocit. Neseďte doma u počítačích a choďte ven, cestovat, fotit, ale co udělejte zastavte se, stůjte, vnímejte vše, co je kolem vás a potom zavřete oči a uložte tuhle vzpomínku do své mysli. Některé věci nemusí být vytištěné, některé výhledy, pocity my lidi vycítíme srdcem anebo také naše bohatá mysl.