Trampolína pro každou zahradu

Skvělá zábava jak pro děti, tak pro dospělé. Hodí se na každou zahradu. K rodinnému domu nebo k chatce. Zkrátka pořídit si ji můžete kamkoliv, kde máte kousek volného prostoru. Trampolíny 305 cm jsou dostatečně velké, aby se na nich děti mohly pořádně vydovádět, ale samozřejmě mají vysokou nosnost, takže se nemusí ničeho obávat ani dospělí a mohou jít také spálit pár přebytečných kalorií, nebo se tímto způsobem skvěle odreagovat.

dítě na trampošce

1) Poskytují dostatečný prostor, aby děti mohly vybít svou přebytečnou energii
Trampolíny jsou vždy vyrobené z kvalitních materiálů, a proto si můžete být i jako rodiče jistí, že vaše děti nebudou zbytečným způsobem riskovat. Součástí každého balení je navíc ochranná síť, která zajišťuje, aby dítě ze skákací plochy nevypadlo nebo z ní nespadlo na zem. To jsou bolestivé pády, kterým právě ochranná síť snadno zabrání. Je dostatečně odolná proti protržení a vydrží i náročné zacházení, takže se opravdu není čeho obávat. Samozřejmostí jsou i kovové schůdky, díky kterým snadno vyjdete na skákací plochu. Nemusí se děti ani dospělí nijak zvlášť namáhat a vylezení na skákací plochu je díky schůdkům opravdu snadné. Opět nehrozí žádné riziko, že by se zde děti zapříčily nebo upadly, protože schůdky jsou z kvalitní kovového materiálu. Jsou vyráběné z galvanické oceli, a proto účinně odolávají i proti korozi. Mohou tak být venku v jakémkoliv počasí.

skákající děti

Vyberte si barvu

Zelenou, červenou nebo modrou? Která bude ta vaše? Naše trampolíny splňují veškerá bezpečnostní kritéria. K některým typům dokonce přidáme krycí plachtu zdarma. Ta se hodí v každém případě, protože vždy prodlužuje životnost.

2) Skákaní je zpestření života
Děti dovádění milují, a aby svou energii mohly pořádně vybít, jsou zde právě trampolíny, které jsou vhodné ke každodennímu skákání. http://finance.idnes.cz/skakani-do-reci-je-vase-nejhorsi-vizitka-f0h-/podnikani.aspx%3Fc%3DA071125_213206_firmy_rady_vra Skákaní je také vhodné pro náš lidský organismus, nejenom že si u něj protáhnete svaly na těle, ale také zhluboka dýcháte, protože se hned na začátku zahřejete a zadýcháte a rychleji se vám bude prokrvovat organismus. Některé ženy dokonce skákaní upřednostňují před cvičením. Stačí pár minut a zlepšíte si tělesnou kondici.