Připravte si originální zábavu na vaši svatbu

Rozhodli jste se do toho s partnerem praštit? A chcete mít velkolepou svatbu? V tom případě vás čeká několik měsíců příprav. Budete muset vybrat místo, kde chcete mít obřad, a kde chcete mít hostinu – ty je potřeba mnohdy zamluvit i hodně dopředu zvlášť, pokud si vyberete nějaké hodně oblíbené.

Budete muset vytvořit seznam hostů, vybírat jídlo na oběd i na odpolední raut, vybírat svatební šaty a oblek pro vašeho nastávajícího… A zařizovat neskutečnou spoustu dalších věcí.

noční stolek

Mimo jiné je také potřeba zařídit svatebčanům určitý program – zábavu. Velmi populární jsou například novomanželské noviny, které budou mít hosté připravené v restauraci, a kde se dozví zajímavosti o novomanželích i to, co se bude dít dál. Už tohle je určitý prvek zábavy.

Nezbytná je samozřejmě dobrá kapela.Tanec ke svatbě rozhodně patří a určitě se víc pobavíte u živé hudby, než u CD přehrávače. Vybavení kapely vám navíc může pomoct, budete mít k dispozici mikrofon, který může být užitečný například při proslovech, nebo při organizaci celého odpoledne, kdy svatebčanům sdělíte, co se bude dít dál.

veselá svatba

Velmi populární jsou například svatební hry, které si můžete připravit dopředu. Zvolte si však jednoho člověka, nebo třeba svědka, aby se o organizaci celé hry postaral. Je to přeci váš den, který si chcete užít, a ne někde běhat a zařizovat. Výborným nápadem je také svatební tombola. Ta vaše hosty zaručeně pobaví. Navíc můžete vydělat nějaké symbolické penízky za prodej lístků do tomboly.

Jestliže však chcete něco naprosto originálního, vyzkoušejte kouzelníka. Budete velice mile překvapení. Navíc, tuto formu zábavy na svatbu ocení minimálně děti, které se svatby budou účastnit. Věřte však tomu, že nadšení budou všichni svatebčané. Kouzelník zapojí nejen nevěstu, ale také ženicha, případně i další lidi, takže bude veselo. Jako doprovodný program je to perfektní, co myslíte?