S novou markýzou k ještě větší radost z terasy

Zahrada je místem klidu a pohody. Pokud si tohle místo chcete užívat ještě více, pak byste si měli pořídit markýzu. Ta je skvělým doplňkem, který vás ochrání jak před povětrnostními vlivy, tak před sluncem. Právě proto se vyplatí markýzu na terasu pořídit. Na výběr máte hned několik typů tohoto prvku, který vyberete na základě svých požadavků.markýza

Větší pohodlí díky ovládacím markýzám

Výhodou moderních produktů je například dálkové ovládání. Díky tomu nenastane jediný problém při manipulaci a obecně při ovládání. Právě proto můžete promyslet, zdali budete chtít obyčejný prvek nebo zainvestujete do mnohem lepšího, dálkově ovládaného. Pokud si budete chtít vybrat mezi osvědčenými produkty, pak můžete zvolit jeden z těchto:

Produktová řada Stobag/Sattler

Ovládání je realizováno prostřednictvím kliky nebo elektromotorů. Chrání před sluncem i před deštěm a díky tomu je možné terasu využívat za jakéhokoliv počasí. Díky pevné a stabilní konstrukci od švýcarského výrobce Stobag je zaručena maximální možná životnost, díky čemuž je záruka tohoto výrobku posunuta až na pět let.markýzka

Markýzy Wo & Wo

Záruka sedm let díky pokročilým materiálům a konstrukčním prvkům. Použití potahových látek, díky kterým je vzhled tohoto prvku ještě mnohem hezčí než u produktů konkurenčních značek. Tyto látky jsou navíc spojeny lepenými švy, na kterých méně ulpívají nečistoty a v případě potřeby se také lépe čistí.

Pro pohodlnější pobyt na terase

Když si chcete svého domu, zahrady nebo zkrátka terasy užívat naplno, pak byste se měli postarat o to, abyste měli k dispozici veškeré potřebné vybavení, mezi které patří i tato konstrukce s potahovými látkami. Tu oceníte jak při dešti, tak při parném letním dni, a proto uvidíte, že investice do tohoto prvku nebude pro vás znamenat nic významného.